Reklam

YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR

YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR
15 Haziran 2020 - 13:14
Reklam

ŞİMDİ, YAZ SPOR OKULU ZAMANI
 
YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR
 
YAZ SPOR OKULLARI İÇİN KAYIT ZAMANI
 
 
Beylikdüzü Belediyesi’nin çocuk ve gençlerin yaz aylarında sporla içi içe olmalarını sağlamak için düzenlediği Yaz Spor Okulları için kayıtlar,16 Haziran Salı günü başlıyor. Kayıtlar, 29 Haziran’a kadar online olarak yapılacak. Sporsever çocuk ve gençler için ilk ders zili 7 Temmuz’da çalacak.
 
Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları için kayıtlar başlıyor. Yeni tip koronavirüs salgını önlemleri kapsamında, Yaz Spor Okulları’na kayıtlar online olarak 16-29 Haziran tarihleri arasında yapılabilecek. Basketbol, futbol, tenis, golf, çocuk zumbası, cimnastik branşlarında düzenlenecek Yaz Spor Okulları, 7 Temmuz’da başlayacak ve 28 Ağustos’a kadar sürecek.
 
Sporsever Çocuklar İçin Yaz, Çok Güzel Geçecek
 
Beylikdüzü BelediyesiGençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, düzenlediği Yaz Spor Okulları’yla Beylikdüzü’ndeki çocuk ve gençlere sporla iç içe bir yaz vadediyor. Altı branşta düzenlenecek Yaz Spor Okulları’na katılanları,eğitim ve eğlence dolu anlar bekliyor.
 
Kayıtlar Online, Eğitimler Açık Alanda
 
Yaz Spor Okulları’na kayıtlar, www.beylikduzu.istanbul sitesi üzerindenonline kayıt yapılabilecek. Yeni tip koronavirüs salgını önlemleri kapsamında, Yaz Spor Okulları eğitimleri, Beylikdüzü BelediyesiGençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde belirlenen yerlerde, açık alanda yapılacak. Yaz Spor Okulları hakkında detaylı bilgi, 444 09 39 numaralı telefondan ve www.beylikduzu.istanbulsitesinden alınabilir.
 

Bu haber 754 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum