Reklam

Grup Temas'ın  yeni şarkısı 'Sıkıntı'

Grup Temas'ın  yeni şarkısı 'Sıkıntı'
27 Ocak 2021 - 11:55
Grup Temas'ın  yeni şarkısı ‘Sıkıntı’

İzmir’de kurulan Grup Temas, yeni şarkısı ‘Sıkıntı’yı On Air Sahne etiketi ile çıkardı.
Temas, 2020 yılında Ersel Boztürk ve Kenan Çelikarslan’ın bir araya gelmesi ile kuruldu.Grup içinde Ersel gitarist ve Kenan da vokal olarak görünse de her iki müzisyen de aynı zamanda bireysel çalışmalarına da devam eden iyi birer enstrümanist, vokal ve aynı zamanda besteciler.

Popüler müzik içinde kaybolmuş, içi boşalmış şarkılara karşı ferah bir ortam oluşturma çabasıyla bir araya geldiklerini belirten grubun bu güne kadar yayınlanmış 11 şarkılık bir albümleri ve 2 single çalışmaları mevcut.

Grup şarkının hikayesi hakkında “İnsanın modern dünyadaki içe dönük sıkıntılarını konu alan bir çalışma.” Yorumunda bulunurken dinleyenin de duygularına tercüman oluyor.

Şarkıda da bahsedilen “Dönüp durmuşum etrafımda sadece” günleri geçecek sıkılmalarımız güncel yaşama elbet bir gün dönüşecek ve tarihe o güne tanıklık edenlerin yazdıkları, çizdikleri, söyledikleri tanıklık edecek.Temas grubu bu zor zamanların en fazla etkilediği sanat dünyası ve içinde yer alan müzisyenler hakkında da “Müzisyenler yaşadığı zorlukların neresinde olduğunu kestiremez durumda. Zaman geçmekte,sadece ölmemeye çalışıyoruz. ” yorumunda bulunuyor.

2023’te gözünü Wembley Stadyum’una diken grup orada vip konser vermeyi hedefliyor.
Bu haber 873 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum