Reklam

SİVAS’TA CADDELER YIKANARAK İLAÇLAMA YAPILDI

SİVAS’TA CADDELER YIKANARAK İLAÇLAMA YAPILDI

SİVAS’TA CADDELER YIKANARAK İLAÇLAMA YAPILDI
21 Mart 2020 - 14:58

Sivas Belediyesi, dünyayı kasıp kavuran Corona virüs hastalığına (COVID-19) karşı başlattığı ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Çin’den başlayarak tüm dünya ülkelerini etkisi altına alan Corona virüs insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Bu bağlamda bir dizi önlemler alan Sivas Belediyesi, halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda ilaçlama yaparken gece saatlerinde ise caddelerde yıkama çalışması yapıyor.
 
Tüm belediye birimleri ile adeta Corona virüs seferberliği başlatan Sivas Belediyesi birimleri halkın sağlığını korumak adına birçok çalışma yapıyor. Kamu binaları başta olmak üzere vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda ilaçlama çalışmalarına devam eden belediye ekipleri ana caddelerde de yıkama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Önceki gün gece saatlerinde; İstasyon, Atatürk, Hikmet Işık, Osman Paşa ve Saray Bosna Caddelerinde yıkama ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.
 
Çalışmalar kapsamında asfalt alanlar itfaiye araçları ile yıkanırken kaldırımlar, aydınlatma direkleri, çöp kovaları ve dükkân girişlerinde ise ilaçlama çalışması yapıldı.
 

Bu haber 1086 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum