Menderes'in Parkları Yenileniyor

Menderes'in Parkları Yenileniyor
07 Şubat 2024 - 10:13
Reklam
Reklam
Menderes’in Parkları Yenileniyor
Menderes Belediyesi tarafından ilçe genelindeki parklar yenileniyor.
Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde ki parklarda yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda bakım, onarım çalışmaları tamamlanan 6 park yeni haliyle çocukların ve ailelerin kullanımına açıldı.
Düzenlemelerle yenileniyor
Çalışmalar kapsamında ekipler tarafından sert zeminlerin düzenlenmesi, spor aletlerinin değişimi, bakımı ve onarımı, elektrik aydınlatmaların tamir ve bakımı, oyun grubu değişikliği, bakım ve onarımı, duvarların dekoratif olarak boyanması işleri gerçekleştiriliyor.
‘’Çalışmalar sürecek’’
Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ 44 mahallemizde
gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda parklarımızın da yenilenmesi için çalışıyoruz. Şu ana kadar 6 parkımız tamamen yenilenmiş hale geldi. Ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Parklarımızda çocuklarımızın eğlenip oynadıkları zaman diliminde, ailelerin de rahat ve huzur içerisinde zaman geçirebilecekleri yerlerin olması benim ve ekibim için çok kıymetli. Bu nedenle ilçemize yeni parkları kazandırırken mevcut parklarımızın da yenilenmesine yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.
Bu haber 705 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum