Reklam

İzmit Belediyesi kapı kapı dolaşıyor, maskeleri evlere götürüyor

İzmit Belediyesi kapı kapı dolaşıyor, maskeleri evlere götürüyor

İzmit Belediyesi kapı kapı dolaşıyor, maskeleri evlere götürüyor
18 Temmuz 2020 - 08:57
Reklam

İzmit Belediyesi kapı kapı dolaşıyor, 
maskeleri evlere götürüyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmalarını İzmit’in her köşesine ulaşarak devam ettiren İzmit Belediyesi, vatandaşların evde kalmasını önemseyerek maske ve sağlık kiti dağıtımını kapılarına götürüyor 

İzmit’in dört bir yanına giderek vatandaşlara sağlık kiti dağıtımını gerçekleştiren İzmit Belediyesi ekipleri, halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek adına bütün imkânlarını seferber eden İzmit Belediyesi, 20 kişiden oluşan ekibiyle beraber Sanayi Mahallesi’nin ardından Gültepe Fatih Mahallesi’ndeki tüm sokak ve caddelere yayılarak vatandaşların kapılarını teker teker çaldı. 

VATANDAŞ MUTLU

Halkın sağlığını korumak adına titizlikle çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi ekipleri; maske, dezenfektan, kolonya ve sabun gibi sağlık malzemelerinden oluşan sağlık kitini vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi’nin yeni rotası Gültepe Fatih Mahallesi’nde tüm sokak ve caddelerdeki evlerin kapısını çalarak sağlık kitini vatandaşlara ulaştıran ekipler, aralıksız her gün dağıtıma devam ediyor. Vatandaşlar evlerine kadar gelen bu hizmet karşılığında mutluluklarını dile getirerek, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkürlerini iletti.

Bu haber 785 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum