Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin 19 Mayıs Mesajı

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin 19 Mayıs Mesajı
19 Mayıs 2021 - 11:56
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi;

“Tam 102 yıl önce, 19 Mayıs’ta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, bir milletin kaderini değiştirmek için, Bandırma Vapuruna binip, Samsun’a doğru yola çıkarak Ulusal Kurtuluş Savaşı’nı başlattı.
Ulusal Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘En büyük eserimdir’ dediği Türkiye Cumhuriyeti’ni de
‘Milletin bağrından temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri, ona bırakacağım ve gözüm arkamda olmayacak’
diyerek gençlere emanet etmiştir. Gençliğimizde Ulusal Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine tüm gücüyle sahip çıkıyor, çıkmaya da devam edecektir. Bizlerde gençlere önem veren ve bir ülkenin geleceğini gençlere emanet eden Ulusal liderimizin açtığı yolda tüm imkanlarımızla gençlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Atatürk’ün ülkeyi emanet ettiği tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”
Bu haber 1333 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Kırmızıoğlu isterseniz telf gönderirim allaha emanet olunartvin Sezin’le gurur duyuyor
    11 ay önce
    Sayın belediye başkanım saygılarımla ben Artvin Alanbaşı. Köyünde kalıyorum yazların geliyorum İstanbul kızm okuyor fakat bir hayalim var 60yaşındayım durumum olmadığı için iki odalı bir ev yapmak istiyorum sizden ricam bana yardım edermişsiniz benim bu hayalimi gerçekle kavuşturun bu konuda yardım ederseniz sizlere bol bol dua